Reguri srv
1: Nu injurati pe srv Sau faceti fite la admini sau alti playeri! 2:Adminele se cer doar pe idul ownerului sau pe forum daca nu riscati ban 400min ! 3:Nu aveti voe sa bateti la cap admini cu schibmarea mapelor! 4:Pe de_dust2x2 Nu se sta in groapa si fara awp! 5:Cine nu respecta aceste reguli va suporta consecintele

Am luat Destroy aiurea

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas

Am luat Destroy aiurea

Message  jamal le Jeu 5 Mai - 12:59

Salut,sa ma prezint , Ma numesc Madalin joc cu nicku'l " JamaL" , si am intrat si eu pe acest servar ca tot primeam massuri cu el..l-am bagat la favorite..azi la data de 5.05.2011 am intrat sa ma joc putin..era harta fy_snow,bun,am intrat m-am bagat tero,am facut cateva kiluri si la un momentdat am intrat la counteri in baza si era unu afk,am pus tinta pe el si EXACT cand sa dau click sa trag in el,atunci mi-am luat BLIND si eu logic ,ca eram cu tinta dinainte pe ala afk si l-am omorat,si mi-am luat DESTROY de la un ..ca sa nu zic tzaran de admin,unu pe nume ZERO ,ca ala din cate am inteles mi-a dat Blind,am luat DESTROY,cum puteti sa dati admini la oameni de genu asta..habar nu au in a admina,sunt sincer o zic dezgustat de acest servar din cauza acestor admini care sufera..va rog faceti ceva cu ei..nu mai dati admine la copi prosti va rog frumos...Multumesc! Eu oricum nu o sa mai joc pe acest servar! Pa pa.

jamal

Data de inscriere : 05/05/2011

Revenir en haut Aller en bas

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut